Op. Dr. Erbil Yağmur - Herkese sağlıklı ve mutlu haftalar diliyorum⭐️ — #momart #mutluhaftalar #tüpbebektedavisi #tüpbebekuzmanı #tüpbebekdoktoru | Facebook
Op. Dr. Erbil Yağmur - Tüp bebek tedavisinin ilk yıllarına göre günümüzdeki tekniklerde önemli ilerlemeler olmuştur. 👉🏼 Örneğin, eskiden yumurta toplama işlemi genel anestezi altında laparoskopik cerrahi ile yapılmaktaydı.👉🏼 Günümüzde ise hafif
![Dr. Erbil Yağmur Muayenehane, Teşvikiye, Şişli nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir? Dr. Erbil Yağmur Muayenehane, Teşvikiye, Şişli nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?](https://appassets.mvtdev.com/map/169/s/1563/28354643.jpg)
Dr. Erbil Yağmur Muayenehane, Teşvikiye, Şişli nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?
![Sosyal Medyadan Gelen Tüp Bebek ile İlgili Soruları Yanıtlıyorum Part 5 I Op.Dr. Erbil Yağmur - YouTube Sosyal Medyadan Gelen Tüp Bebek ile İlgili Soruları Yanıtlıyorum Part 5 I Op.Dr. Erbil Yağmur - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/UGNh6UyyiFg/hqdefault.jpg)