Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural on Instagram: "The endoscopic brow lift is the method of choice for rejuvenative surgery of the upper third of the face. It can revitalise the entire forehead,
Endoscopic midface lift and Cat eye surgery 🇹🇷🇺🇸🇬🇧🇪🇺 • 📥 For detailed information, you can reach via DM. • • • • #endoscopicbrowlift #estetic... | By Altuğhan Cahit Vural | Facebook
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzm. Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural, Büyük Değişim'in perde arkasını #Konuştukça'da anlattı! @cahitvural… | Instagram
![Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural, Nişantaşı, Şişli nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir? Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural, Nişantaşı, Şişli nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?](https://appassets.mvtdev.com/map/169/s/1563/144945513.jpg)